MONITORING IP MONITORING HD-CVI MONITORY PODSTAWY, UCHWYTY, OBUDOWY, ATRAPY

OŚWIETLACZE IR TRANSMISJA HDC-VI SEPARATORY I ZABEZPIECZENIA TRANSMISJA WI-FI


MODUŁY FONII WTYKI I ZŁĄCZA PRZEWODY


Odkryj urządzenia telewizji przemysłowej, jakie proponujemy w tej kategorii naszego sklepu online. W ofercie dostępne są następujące sprzęty:

  • elementy monitoringu IP oraz HD-CVI,
  • monitory,
  • wszelkie podstawy, uchwyty, obudowy czy atrapy,
  • oświetlacze podczerwieni,
  • przewody,
  • i wiele innych akcesoriów.

Dzięki nim możesz stworzyć system telewizji przemysłowej, która zapewni Ci w domu lub firmie najwyższy poziom bezpieczeństwa. Już teraz zapraszamy do wyboru dostępnych w tym miejscu sprzętów. Dzięki nim możesz spać spokojnie.

Telewizja przemysłowa

 	 Kamera IP 2Mpx IPC-HDW1230S-0280B-S5 Kamera IP 2Mpx IPC-HDW1230S-0280B-S5
Producent: Dahua
Cena: 565,80 zł
zobacz więcej
 	 Rejestrator IP  NVR2104-P-4KS2 Rejestrator IP NVR2104-P-4KS2
Producent: Dahua
Cena: 1 068,87 zł
szt.
zobacz więcej
Dysk HDD 2TB PURZ Dysk HDD 2TB PURZ
Producent: WD
Cena: 318,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dysk HDD 4TB PURZ Dysk HDD 4TB PURZ
Producent: WD
Cena: 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dysk HDD 6TB PURZ Dysk HDD 6TB PURZ
Producent: WD
Cena: 762,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kamera 4w1 Lite HAC-HFW1200C Kamera 4w1 Lite HAC-HFW1200C
Producent: Dahua
Cena: 236,16 zł
szt.
zobacz więcej

Postaw na telewizję przemysłową od Link CCTV

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz klient mógł się czuć bezpiecznie w swoim własnym domu. Dlatego też postaw na telewizję przemysłową dostępną w tej kategorii naszego sklepu online. Samo założenie kamer może działać odstraszająco na potencjalnych przestępców. Proponujemy więc również atrapy elementów telewizji CCTV w bardzo dobrej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z całością dostępnego w tym miejscu asortymentu obejmującego systemy zabezpieczeń dla domu.

Nagrywanie obrazu w wysokiej jakości

Proponujemy systemy telewizji CCTV, które umożliwiają nagrywanie obrazu wideo w bardzo dobrej jakości. Dzięki temu można bez problemu rozpoznać osoby, które zostały nagrane podczas dowolnego zdarzenia. Co więcej, kamery oraz pozostałe elementy CCTV można połączyć z systemem alarmowym, dostępnym również w naszym sklepie internetowym. Dzięki takiemu połączeniu zapewnisz sobie jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa dla swojego domu lub dowolnego obiektu.

Oferta dla biznesów i klientów indywidualnych

Z naszego asortymentu skorzystać mogą zarówno właściciele firm jak i domów jednorodzinnych. Monitoring sprawdzi się w absolutnie każdym miejscu. Zachęcamy więc już teraz do wyboru urządzeń, jakie proponujemy w sklepie internetowym Link CCTV. Wybieraj spośród wysokiej jakości sprzętów: kamer, monitorów, oświetlaczy podczerwieni, separatorów zabezpieczeń, transmiterów oraz pozostałych dostępnych w naszej ofercie.

Poczuj się bezpieczny

Kupując w naszym sklepie wybrane elementy systemów zabezpieczeń, możesz spać spokojnie i żyć komfortowo pośród czterech ścian. Nie musisz nerwowo oglądać się za siebie. Nasze systemy zapewnią Ci doskonałą ochronę. Już teraz więc zdecyduj się na składanie zamówień w naszym sklepie online – Link CCTV.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl