Jest wiele sytuacji, przed którymi mogą ostrzegać nowoczesne systemy alarmowe do domu. To m.in. włamanie, zadymienie pomieszczenia czy pożar. Niezależnie od tego, czy masz w swoim mieszkaniu wartościowe przedmioty, czy chcesz uniknąć zaczadzenia, postaw na alarmy z naszej oferty. Znajdziesz tutaj wszystkie elementy potrzebne do przygotowania instalacji, w tym czujniki, przewody i płyty główne, które często nazywane są także centralami. Z pomocą sklepu internetowego LinkCCTV.pl kompleksowo zabezpieczysz każdy budynek.

Przygotowaliśmy szeroki asortyment produktów z myślą m.in. o elektrykach, elektroinstalatorach i serwisantach, którzy na co dzień montują i naprawiają alarmy domowe. Oferowane płyty główne, czujniki, przewody i inne elementy różnią się parametrami, które łatwo dobrać do potrzeb, aby stworzyć skuteczny system alarmowy. Jeśli tylko chcesz, możesz skorzystać z naszego profesjonalnego wsparcia technicznego w zakresie wyboru konkretnych urządzeń – zapraszamy do kontaktu.

Alarmy domowe – bezpieczeństwo pod kontrolą

Oferowane w naszym sklepie centralki pod domowe instalacje alarmowe mają wbudowaną funkcję kontroli dostępu. Każdy może z łatwością aktywować lub dezaktywować system przed opuszczeniem, lub po powrocie do domu. Ponadto, czasy wejścia i wyjścia wszystkich domowników lub pracowników (w przypadku firmy) są rejestrowane za pomocą inteligentnych kluczy przypisanych do każdego użytkownika (może być ich nawet ponad dwustu). Wybrane płyty główne zapisują w pamięci do kilku tysięcy zdarzeń i pozwalają na szybki dostęp do nich np. w przypadku wykrycia prób włamania.

Od całodobowej ochrony przed intruzami, po reagowanie w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu ludzi – nasze domowe instalacje alarmu zapewniają to, czego potrzebujesz, abyś mógł odpowiednio zabezpieczyć swój dom. Co ważne, gdy np. jesteś w podróży, możesz zarządzać urządzeniami zdalnie, korzystając z prostej w obsłudze aplikacji mobilnej. Zapraszamy już teraz do zapoznania się z pełną ofertą, w której dostępne są nowoczesne systemy alarmowe. Sklep LinkCCTV.pl gwarantuje wygodne zakupy i szybką realizację zamówień.

Systemy alarmowe

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl