Chcesz czuć się bezpiecznie we własnym domu, a podczas wyjazdów mieć kontrolę nad tym, co się w nim dzieje? W ofercie firmy LINK CCTV znajdziesz markowe kamery IP w przystępnych cenach. Nasze urządzenia mogą rejestrować obraz w wysokich rozdzielczościach (FullHD lub 4K), a podłączony do nich rejestrator zapisuje go, na różnych nośnikach danych. Sprzęt ma własny adres internetowy, co pozwala uzyskać do niego zdalny dostęp przez internet, z praktycznie każdego miejsca na świecie. Monitoring IP to rozwiązanie, które stosowane jest zarówno w domach, jak i budynkach firmowych. Ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa domowników lub pracowników, a także mienia – zarówno prywatnego, jak i firmowego. W przypadku włamania lub kradzieży, zapisany przez rejestrator materiał może stanowić istotny dowód w sprawie, ułatwiając znalezienie sprawców.

Sprzedajemy wiele kamer IP, które doskonale radzą sobie z nagrywaniem obrazu nawet nocą i przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. To zasługa wbudowanej podczerwieni zapewniającej całodobowy monitoring. Wybrane modele wyposażone są w technologię inteligentnej analizy obrazu WizSense, która automatycznie dostosowuje ogniskową i ostrość do konkretnych warunków, pozwalając wykryć zarówno człowieka, jak i pojazd. Wyróżnia je szeroki kąt widzenia, dzięki czemu są w stanie zarejestrować więcej szczegółów po bokach kadru.

Profesjonalny monitoring IP – zaufaj ekspertom

Przy zakupie urządzenia do monitoringu IP, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, np. sposób użytkowania systemu, specyfikacje techniczne kamer (kąt widzenia, rozdzielczość, zoom) oraz rejestratorów, a do tego ograniczenia techniczne miejsc, w którym ma on zostać zamontowany. Wybrane modele z oferty spełniają normy w zakresie odporności na różne niekorzystne czynniki atmosferyczne. Mamy zaawansowany technologicznie sprzęt, dlatego w celu prawidłowej instalacji i konfiguracji urządzeń, warto skorzystać ze specjalistycznej wiedzy instalatorów. W firmie LINK CCTV zajmujemy się zarówno sprzedażą wysyłkową, jak i zapewniamy przed- oraz posprzedażowe wsparcie techniczne. Doświadczenie naszych pracowników potwierdzone jest licznymi certyfikatami.

Zapraszamy już teraz do zapoznania się z ofertą sklepu LinkCCTV.pl, w którym znajdziesz wysokiej klasy rejestratory i kamery do monitoringu IP. Asortyment obejmuje także nośniki danych takie jak dyski SSD, na których można przechowywać zapisany materiał wideo przez wiele lat. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz pomocy w wyborze właściwego sprzętu – skontaktuj się z nami.

 
 

KAMERY IPREJESTRATORY IP

 


 

 

Monitoring IP

 	 Kamera IP 2Mpx IPC-HDW1230S-0280B-S5 Kamera IP 2Mpx IPC-HDW1230S-0280B-S5
Producent: Dahua
Cena: 565,80 zł
zobacz więcej
 	 Rejestrator IP  NVR2104-P-4KS2 Rejestrator IP NVR2104-P-4KS2
Producent: Dahua
Cena: 1 068,87 zł
szt.
zobacz więcej
Dysk HDD 2TB PURZ Dysk HDD 2TB PURZ
Producent: WD
Cena: 318,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dysk HDD 4TB PURZ Dysk HDD 4TB PURZ
Producent: WD
Cena: 490,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dysk HDD 6TB PURZ Dysk HDD 6TB PURZ
Producent: WD
Cena: 762,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kamera IP 2Mpx DH-IPC-HFW1230T-ZS-2812-S5 Kamera IP 2Mpx DH-IPC-HFW1230T-ZS-2812-S5
Producent: Dahua
Cena: 1 103,31 zł
szt.
zobacz więcej
Kamera IP 2Mpx DH-SD49225XA-HNR Kamera IP 2Mpx DH-SD49225XA-HNR
Producent: Dahua
Cena: 4 443,99 zł
szt.
zobacz więcej
Kamera IP 2Mpx IPC-HFW1230S-0280B-S5 Kamera IP 2Mpx IPC-HFW1230S-0280B-S5
Producent: Dahua
Cena: 565,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl